Govorilne ure

Datum: 1.10.2020

RAZPORED KONZULTACIJ ZA STARŠE IN DIJAKE TELEFONSKO 05 6621730

za šolsko leto 2020/2021

Priimek in ime učitelja ZA STARŠE IN DIJAKE
BENULIČ LEON četrtek od 12.10 do 12.40
CARDINALE ESTER sreda od 14.40 do 15.10
ČEHOVIN ALEKSANDRA torek od 13.00 do 13.30
ČERNE NABERNIK TEJA četrtek od 13.00 do 13.30
ČUK DUŠANKA sreda od 13.00 do 13.30
FIRM AGATA ponedeljek od 13.00 do 13.30
ERŽEN KATJA torek od 13.50 do 14.20
GLAVINA KRISTINA torek od 12.10 do 12.40
IVANČIČ ZVEN TAJA četrtek od 13.00 do 13.30
JEVNIKAR LUČKA torek od 12.10 do 12.40
JEŽ MAJA četrtek od 13.00 do 13.30
KOŠIR DIANA sreda od 13.00 do 13.30
KRALJ VINKO četrtek od 12.10 do 12.40
KUZMIN DELGIUSTO MANUELA torek od 13.50 do 14.20
KUKOVEC PRIBAC GABRIJELA sreda od 14.40 do 15.10
LASLO MARINA petek od 13.45 do 14.15
LIČEN IRENA sreda od 13.30 do 14.00
LODRANT ALENKA torek od 15.25 do 15.55
MAJCAN RAJKOVIČ MIRANDA petek od 12.10 do 12.40
MEKOTA KARMEN sreda od 13.10 do 13.40
MEZINEC TINA Polje 41 tel. 05 6638288– ponedeljek od 12.15 do 12.45
MIKLOBUŠEC BRANKO petek od 13.00 do 13.30
MILUTINOVIČ BOJANA sreda od 13.00 do 13.30
MUŽINA DEJAN četrtek od 14.40 do 15.10  tel. 05 66-21-723
NABERNIK ANDRAŽ torek od 13.30 do 14.00
RADIVO MANICA Polje 41 tel. 05 6638282– ponedeljek od 14.40 do 15.10
RADOVČIČ ANA četrtek od 12.10 do 12.40
RAVNIK HEDVIKA četrtek od 12.10 do 12.40
RUPNIK DENIS petek od 12.10 do 12.40
SAVARIN KATERINA Polje 41 tel. 05 6638287 – sreda od 12.15 do 12.45
SKRT SUZANA sreda od 14.40 do 15.10
STARMAN VESNA torek od 12.10 do 12.40
STRMEČKI KAPEL ERIKA torek od 14.40 do 15.10
ŠIRCELJ TANJA petek od 13.00 do 13.30
ŠTAMPAR VALERIJA ponedeljek od 13.50 do 14.20
UKOTA IRENA torek od 14.40 do 15.10

VALENČIČ POGAČNIK NATAŠA

HORVAT SARAH

sreda od 12.10 do 12.40
VILHAR FRANKA torek od 12.30 do 13.00

ZORJAN HROVAT MARLENE

ZVEN IVANČIČ TAJA

četrtek od 13.00 do 13.30
ŽIVKOVIČ MILICA četrtek od 12.10 do 12.40

Ravnateljica

Adelija Perne, univ.dipl.inž.

(Skupno 1.574 obiskov, današnjih obiskov 1)