Zaključek letošnjih tekmovanj iz geografije

Zaključila so se letošnja tekmovanja iz geografije. 10.2. 2015 smo na šoli izpeljali šolsko tekmovanje iz geografije, ki se ga je udeležilo 22 dijakov in od teh je devet prejelo bronasto priznanje, najboljši trije pa je so bili izbrani za območno tekmovanje, ki je potekalo 10.3.2015 na Škofijski gimnaziji v Vipavi, kjer je dijakinja Luna Počkaj zasedla 1. mesto, dijakinja Natalie Dariš  pa 2. mesto. S tem si je dijakinja Luna Počkaj izborila pravico do nastopa na državnem tekmovanju, ki je bilo 14.4.2015 na Gimnaziji in SPTŠ Murska Sobota. V konkurenci 17-ih tekmovalcev strokovnih šol, kjer je geografije manj kot 140 ur, je osvojila 11. mesto in prejela zlato priznanje. Vsem sodelujočim, posebno pa prejemnici zlatega priznanja iskreno čestitamo.

mentor prof. Dejan Mužina

Udeleženci regijskega tekmovanja v Vipavi