Pohod Zdrave šole

Vse učitelje in dijake vabimo v sredo, 13.5.2015, na tradicionalni spomladanski pohod Zdrave šole. Tokrat se bomo odpravili po Kraškem robu navzdol. Izhodišče bodo Črnotiče, zaključek pa v Hrastovljah. Med potjo si bomo ogledali jamo v bližini Črnotič, romarsko cerkev Marije Snežne, se sprehodili skozi vas Podpeč, obšli “vas duhov” Zanigrad in končali v Hrastovljah.

Vse udeležence opozarjamo na primerno športno obutev, zaščitna oblačila in zaščitna sredstva pred soncem ter zaščito pred klopi. S seboj vsemite obvezno nekaj tekočine.

Štart bo ob 14.30 iz AP Izola, ustavili se bomo tudi pri AP Banka Koper. Prihod je predviden okrog 18.30 ure. Dijaki 1.pv tega dne nimajo pouka, ampak se jim pohod upošteva kot športni dan.

Prevoz je za vse udeležence brezplačen.

Prijave sprejemata prof. Mužina in vodja Zdrave šole prof. Meze do torka, 12.5.2015.