Roditeljski sestanek za dijake 1. letnikov

Vabilo na prvi roditeljski sestanek

Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na prvi roditeljski sestanek za oddelke 1. letnikov, ki bo v sredo, 7. septembra 2016, ob 17.00 uri  v večnamenskem prostoru Srednje šole Izola, Prekomorskih brigad 7.

Dnevni red:

1. Uvodni nagovor ravnateljice.
  2. Roditeljski sestanki po oddelkih z razredniki:
    • Predstavitev dela v šolskem letu 2016/2017, šolskih pravil in pravilnika o ocenjevanju znanja v srednjih šolah.
    • Izvolitev predstavnika staršev.
    • Razno.

Prosimo, da se roditeljskega sestanka zanesljivo udeleži vsaj eden izmed staršev.

Razredniki:

Dušanka Čuk

Manuela Kuzmin Delgiusto

Maja Jež

Eufemija Munda

Ravnateljica:

Adelija Perne

JESENSKI ROK POKLICNE MATURE – REZULTATI

Rezultati jesenskega roka poklicne mature bodo viseli na oglasni deski šole v četrtek, 8. 9. 2016. ob 10.00.

Od 10.00 do 10.15  lahko v pisarni tajnice poklicne mature prevzamete obvestila o uspehu na poklicni maturi in spričevala.

V primeru, da posameznega izpita ali v mature v celoti niste opravili, se morate na zimski rok poklicne mature prijaviti do 3. 12. 2016.

Za kandidate brez statusa dijaka so izpiti poklicne mature plačljivi. Položnice dobite ob prijavi na poklicno maturo.

Tajnica POM

Lučka Jevnikar, uni. dipl. slov.