Športni dan četrtek 18.5.2017

V četrtek, 18. 5. 2017 bo potekal 3. športni dan. Organiziran bo planinski pohod na Kokoško.

Odhod dijakov 1. BGTT, 1. PV, 1. GH, 2. AGTT, 2. BGTT in 2. PV razreda bo ob 7:45 iz parkirišča pred ladjedelnico Izola (nasproti nogometnega stadiona).

Odhod dijakov 2. GH, 3. GH, 3. AGTT, 3. BGTT, 3. PV, 4. AGTT, 4. BGTT ter 4. PV razreda bo ob 9:15 iz parkirišča pred ladjedelnico Izola (nasproti nogometnega stadiona).

Cena avtobusnega prevoza je 4,00 evre, ki jih boste poravnali po položnici.

Poskrbite za osebno zaščito pred klopi z dolgimi oblačili ter sredstvi proti klopom. Pridite primerno oblečeni in obuti, v nahrbtniku pa imejte tudi nekaj za popiti in prigrizniti.
Vsi, ki ste naročeni na malico na šoli jo boste prejeli zjutraj pred odhodom na parkirišču.
Dijaki imate možnost kasnejšega vstopa in izstopa samo na Petrolovem bencinskem servisu na Kozini, vendar morate podpisano soglasje prinesti v tajništvo v sredo.

Dijaki 1.agtt imajo najprej predavanje o varovanju zob na šoli ob 8.40, nato zobni pregled po malici pa se odpravijo na športni dan po obalnem zaledju.

Želimo vam veliko športnih užitkov!