Promocija Srednje šole na Osnovni šoli Hrvatini, november 2015

Vsako leto nas osnovne šole povabijo, da njihovim učencem zaključnih razredov predstavimo našo šolo in poklice za katere izobražujemo.

V četrtek, 26.11.2015, smo se odzvali vabilu Osnovne šole D. Benčiča Brkina- Hrpelje.

Svetovalna delavka je predstavila šolo, življenje in delo na šoli in splošni del predmetnika izobraževalnih programov.

Dijakinje 3. letnikov (Podnar Ivana, Podnar Tina, Primc Maja,  Mernik Nina in Uljan Saša) pa so učencem zelo lepo in slikovito predstavile, kaj se učijo pri strokovnih predmetih in kako poteka praktični pouk na šoli in izven šole.

Prav gotovo smo z našo predstavitvijo navdušili kar nekaj otrok in staršev. Obiskali nas bodo tudi na našem informativnem dnevu v februarju mesecu 2016 in nekateri že resno razmišljajo, da bodo šolanje nadaljevali prav na naši šoli.

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost