Učbeniški sklad

Za prihajajoče šolsko leto  smo vam pripravili seznam učbenikov in delovnih zvezkov. V seznamu so učbeniki, ki si jih lahko sposodite preko učbeniškega sklada, delovni zvezki, ki jih morate kupiti sami in pa učbeniki, ki se uporabljajo več let šolanja kot delovni učbeniki ali kot temeljna strokovna literatura za določeno področje in je zanje dobro, da jih kupite in imate vsa leta šolanja. V tem seznamu so tudi učbeniki, ki jih profesorji priporočajo, niso pa obvezni.

Priložena je naročilnica za izposojo iz učbeniškega sklada. Izpolnjeno naročilnico oddajte do 24. 6. 2022 razredniku ali v knjižnico, 1. letniki pa svetovalni delavki ob vpisu ali po pošti na naslov šole s pripisom »učbeniški sklad« do 15. 7. 2022.

PONUDBA – MLADINSKA KNJIGA

SREDNJA ŠOLA IZOLA, Gastronom hotelir

SREDNJA ŠOLA IZOLA, Gastronomsko-turistični tehnik

SREDNJA ŠOLA IZOLA, Gastronomski tehnik