Vabilo na prvi roditeljski sestanek za dijake 1.GH programa Gastronomske in hotelske storitve, 1.SL programa Slaščičar, 1.aGTT in 1.bGTT programa Gastronomija in turizem in 1.PV programa Predšolska vzgoja

5 9. 2023

Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na prvi roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 11. septembra 2023, ob 17.30  v  matičnih učilnicah na lokaciji Ulica Prekomorskih brigad 7, 6310 Izola.

Dnevni red:Uvodni nagovor ravnateljice v restavraciji šole.

Roditeljski sestanek oddelka z razrednikom v matičnih učilnicah.

1. Predstavitev dela v šolskem letu 2023/2024, šolskih pravil in Pravilnika o ocenjevanju znanja v srednjih šolah.
  2. Izvolitev predstavnika staršev v svet staršev.
  3. Razno.

Po roditeljskem sestanku oddelka, ob 18.30, vabimo starše dijakov, ki prebivajo v dijaškem domu naše šole, na sestanek v večnamenski prostor na lokaciji Ulica Prekomorskih brigad 7 v Izoli.