Športni dan 5.10.2016

PRVI ŠPORTNI DAN SREDA, 5.10.2016

Vsebine športnega dne so:

1. pohod v zaledje Izole (vodja prof. Marta Meze)

Zbor dijakov je, ob 8.30 uri na ploščadi pred šolo. Dijaki se pred odhodom priglasijo razrednikom, oziroma spremljevalcem (seznam bo objavljen v ponedeljek). Vodja pohoda je prof. Meze M.. Dijaki, ki so naročeni na malico bodo malico prejeli pred šolo.

NA ZBORNO MESTO PRIDITE PRAVOČASNO PRIMERNO OBUTI IN OBLEČENI. ZAMUDNIKOV SKUPINA NE ČAKA.

1. Dijaki tekmovalci (vodja prof. športne vzgoje)

SEZNAM DIJAKOV TEKMOVALCEV VISI NA ŠOLSKEM HODNIKU V OMARI S POKALI.

Kandidati za šolske ekipe, ki so določeni s strani učiteljev športne vzgoje, se pri njih zglasijo ob 8.30 uri v Simonovem zalivu. Tu prejmejo startne listke za jesenski kros, ki jih izpolnjene ob prihodu v cilj oddajo. Prvi štart je ob 8.45 uri. Prvi trije v posameznem startu prejmejo medalje. Prehodni pokal prejme točkovno najuspešnejši program šolanja na naši šoli. Lanski skupni zmagovalec je bila smer zdravstvena nega.

1. Štart – dekleta 1. in 2. letnik
  2. Štart – fantje 1. in 2. letnik
  3. Štart – dekleta 3., in +1.+2. letnik(gat)
  4. Štart – fantje 3., in +1.+2. letnik(gat)

Po tekmovanju sledi malica in odhod na tekmovališča. Odbojkaši/ce, gredo v telovadnico Arrigoni (prof.Čuk ), nogometaši na travnato igrišče pri gasilskem domu (prof.Seljak), košarkaši v OŠ. Livade (prof.Iglič), rokometaši/ce  v telovadnico v Kraški ulici (prof. Benulič).

Tekmovanja na igriščih se začnejo ob 9.30 uri. Uporabniki dvoran morate s seboj prinesti čiste športne copate.

1. Planinski pohod na Slemenovo špico

Odhod avtobusa iz avtobusne postaje Izola ob 7.00 uri. Povratek je predviden ob 19.00 uri. Dodatne inf. prof. Mužina.

DIJAKI, KI STE OPROŠČENI ŠPORTNE VZGOJE, SE MORATE ZGLASITI OB 8.30 URI PRI PROF. BENULIČU V SIMONOVEM ZALIVU. POMAGALI BOSTE PRI ORGANIZACIJI TEKMOVANJ.

Želimo vam lepo preživet športni dan.