KONZULTACIJE 2016/2017

SREDNJA ŠOLA IZOLA

Datum:  20.01.2017

RAZPORED KONZULTACIJ ZA STARŠE IN DIJAKE V ZBORNICI

za šolsko leto 2016/2017

 Priimek in ime učitelja ZA STARŠE ZA DIJAKE
BENULIČ LEON torek, od 8.50 do 9.35 torek, od 8.50 do 9.35
BOŠKIN VALERIJA četrtek, od 12.00 do 12.45 četrtek, od 12.00 do 12.45
CARDINALE ESTER petek, od 8.50 do 9.35 petek, od 8.50 do 9.35
ČERNE TEJA ponedeljek, od 9.40 do 10.25 ponedeljek, od 9.40 do 10.25
ČUK DUŠANKA torek, od 12.00 do 12.45 torek, od 12.00 do 12.45
FIRM AGATA ponedeljek, od 12.50 do 13.35 ponedeljek, od 12.50 do 13.35
GLAVINA KRISTINA ponedeljek, od 12.00 do 12.45 ponedeljek, od 12.00 do 12.45
GRGUROVIČ ZORKA sreda, od 9.40 do 10.25 sreda, od 9.40 do 10.25
GULIČ DEBORA sreda, od 11.10 do 11.55 sreda, od 11.10 do 11.55
JEVNIKAR LUČKA četrtek, od 8.00.00 do 8.45 četrtek, od 8.00 do 8.45
JEŽ MAJA torek, od 12.50 do 13.35 torek, od 12.50 do 13.35
KRALJ VINKO ponedeljek, od 11.10 do 11.55 ponedeljek, od 11.10 do 11.55
KUZMIN DELGIUSTO MANUELA ponedeljek, od 9.40 do 10.25 ponedeljek, od 9.40 do 10.25
LASLO MARINA sreda, od 12.00 do 12.45 sreda, od 12.00 do 12.45
LIČEN IRENA sreda, od 11.10 do 11.35 sreda, od 11.10 do 11.35
LODRANT ALENKA ponedeljek, od 12.50 do 13.35 ponedeljek, od 12.50 do 13.35
MEKOTA KARMEN četrtek, od 14.30 do 15.15 četrtek, od 14.30 do 15.15
MEZE IGOR petek, od 12.00 do 12.45 petek, od 12.00 do 12.45
MEZE MARTA četrtek, od 9.40 do 10.25 četrtek, od 9.40 do 10.25
MIKLOBUŠEC BRANKO torek, od 14.30 do 15.15 torek, od 14.30 do 15.15
RAJKOVIČ MAJCEN MIRANDA torek, od 12.50 do 13.35 torek, od 12.50 do 13.35
MILUTINOVIČ BOJANA sreda, od 8.50 do 9.35 sreda, od 8.50 do 9.35
MUNDA EUFEMIJA torek, od 9.40 do 10.25 torek, od 9.40 do 10.25
MUŽINA DEJAN petek, od 9.40 do 10.25 petek, od 9.40 do 10.25
RADIVO MANICA torek, od 12.00 do 12.45 torek, od 12.00 do 12.45
RAVNIK HEDVIKA ponedeljek, od 11.10 do 11.55 ponedeljek, od 11.10 do 11.55
SKRT SUZANA ponedeljek, od 12.50 do 13.35 ponedeljek, od 12.50 do 13.35
SMAJLAGIĆ SENJA ponedeljek, od 8.50 do 9.35 ponedeljek, od 8.50 do 9.35
SIRONI ANA torek, od 12.00 do 12.45 torek, od 12.00 do 12.45
STARMAN VESNA torek, od 11.10 do 11.55 torek, od 11.10 do 11.55
ŠIRCELJ TANJA sreda, od 8.00 do 8.45 sreda, od 8.00 do 8.45
UKOTA IRENA ponedeljek, od 12.00 do 12.45 ponedeljek, od 12.00 do 12.45
VALENČIČ POGAČNIK NATAŠA četrtek, od 9.40 do 10.25 četrtek, od 9.40 do 10.25
VILHAR FRANKA ponedeljek, od 12.00 do 12.45 ponedeljek, od 12.00 do 12.45
ZORJAN MARLENE petek, od 8.50 do 9.35 petek, od 8.50 do 9.35
ŽIVKOVIČ MILICA sreda, od 8.50 do 9.35 sreda, od 8.50 do 9.35

 

Ravnateljica

Adelija Perne, univ.dipl.ing.

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)