Naravoslovni dan z vrtcem Morje Lucija, september 2015

Dne 29.9.2015 so dijaki  2. Letnika programa Predšolska vzgoja izpeljali naravoslovni dan za VVZ MORJE LUCIJA, enota Ježek. Naravoslovni dan se je odvijal na plaži v Strunjanu. V naravnem okolju smo postavili delavnice na tematiko: Polži in školjke, Kamni ob morski obali, Rastje ob morski obali,  Morje in njegove značilnosti. Predstavili smo se z naravoslovnimi delavnicami, geografskimi delavnicami, likovnimi delavnicami in glasbeno delavnico. Mentorji Srednje šole Izola so bili: Franka Vilhar, Kristina Glavina, Ravnik Hedvika, Marlene Zorjan, Dejan Mužina.

Otroci so bili stari od 3 let do 6 let.

Dijaki so bili zadolženi za celotno izpeljavo naravoslovnega dne, seveda pod budnim očesom šolskih mentorjev in vzgojiteljic VVZ Lucija.

Z izpeljavo naravoslovnega dne smo bili vsi zadovoljni. Dijaki so pridobili dragocene izkušnje na področju svojega bodočega dela.

Nekaj utrinkov z naravoslovnega dne!

likovna delavnica

naravoslovna delavnica

glasbena delavnica

1.sestanek dijaške skupnosti, 2015

Dne 24.9.2015 smo imeli prvi sestanek dijaške skupnosti .Izvolili smo predsednico DS Lariso Bric iz 4. PV  razreda. Podpredsednici sta Lara Luša, 2.PV in Lena Jež, 2.aGTT.

Sprejeli smo plan dela za šolsko leto 2015/2016. Poudarek bo na humanitarnosti v mesecu decembru .Aktivni bomo tudi ob raznih prireditvah (Novo leto, Valentinovo, Dan žena indr)

Dela bo veliko in uspešni bomo,če bomo izpeljali prav vse naloge !

Zapis: mentorica