Naravoslovni dan z vrtcem Morje Lucija, september 2015

Dne 29.9.2015 so dijaki  2. Letnika programa Predšolska vzgoja izpeljali naravoslovni dan za VVZ MORJE LUCIJA, enota Ježek. Naravoslovni dan se je odvijal na plaži v Strunjanu. V naravnem okolju smo postavili delavnice na tematiko: Polži in školjke, Kamni ob morski obali, Rastje ob morski obali,  Morje in njegove značilnosti. Predstavili smo se z naravoslovnimi delavnicami, geografskimi delavnicami, likovnimi delavnicami in glasbeno delavnico. Mentorji Srednje šole Izola so bili: Franka Vilhar, Kristina Glavina, Ravnik Hedvika, Marlene Zorjan, Dejan Mužina.

Otroci so bili stari od 3 let do 6 let.

Dijaki so bili zadolženi za celotno izpeljavo naravoslovnega dne, seveda pod budnim očesom šolskih mentorjev in vzgojiteljic VVZ Lucija.

Z izpeljavo naravoslovnega dne smo bili vsi zadovoljni. Dijaki so pridobili dragocene izkušnje na področju svojega bodočega dela.

Nekaj utrinkov z naravoslovnega dne!

likovna delavnica

naravoslovna delavnica